Strona główna Festiwal Ciało/Umysł 09. Ciało/Umysł 2010
Warszawa -

9. Międzynarodowy Festiwal Tańca Współczesnego Ciało/Umysł 2010 - program: 

 

23 września, godz. 19.00
Teatr Imka - Scena Kameralna
otwarcie festiwalu
Daniel Linehan (USA) - "Not About Everything" 
Czas trwania: 35 min

23 września, godz. 19.00
Teatr Imka
Superamas (Austria, Francja) - "BIG 3rd episode (happy/end)" - premiera polska
Czas trwania: 60 min

24 września, godz. 19.00
Teatr Imka
Superamas (Austria, Francja) - "BIG 3rd episode (happy/end)" - premiera polska
Czas trwania: 60 min

24 września, godz. 20.00
Teatr Imka - Scena Kameralna
Michael Schumacher (Holandia), Renata Piotrowska (Polska) "Just Say It" - prapremiera
Czas trwania: 60 min

25 września, godz. 19.00
Teatr Imka - Scena Kameralna
Doris Stelzer (Austria) "Gender Jungle - Wo/Man" - po raz pierwszy w Polsce
Czas trwania: 50 min

25 września, godz. 20.00
Teatr Imka
Kakuya Ohashi & Dancers, Kentaro!! (Japonia) "Tokyo Story" i "Even If The Sounds Stop, See You Someday" - prapremiera
Czas trwania: 80 min

26 września, godz. 18.00
Teatr Imka - Scena Kameralna
Olivier Dubois (Francja) "Pour tout l'or du monde" - po raz pierwszy w Polsce
Czas trwania: 30 min

26 września, godz. 19.00
Teatr Imka - Scena Kameralna
Alessandro Sciarroni (Włochy) "Your Girl" - po raz pierwszy w Polsce
Czas trwania: 35 min

27 września, godz. 19.00
Teatr Imka
Kakuya Ohashi & Dancers, Kentaro!! (Japonia) "Tokyo Story" i "Even If The Sounds Stop, See You Someday" - prapremiera
Czas trwania: 80 min

28 września, godz. 20.00
Teatr Polski
Compagnie Marie Chouinard (Kanada) "24 Preludia Chopinowskie" i "Święto wiosny" - po raz pierwszy w Polsce
Czas trwania: 80 min

29 września, godz. 14.00
przestrzeń miasta
Deepblue, Heine R?sdal Avdal & Yukiko Shinozaki (Belgia - Flandria) "Field Works - Hotel" - po raz pierwszy w Polsce
Czas trwania: 20 min

29 września, godz. 18.00
Teatr Imka - Scena Kameralna
Tomasz Bazan (Polska) "Indukcje" - prapremiera
Czas trwania: 50 min

29 września, godz. 19.00
Teatr Imka - Scena Kameralna
Tomasz Bazan (Polska) "Indukcje" - prapremiera
Czas trwania: 50 min

29 września, godz. 20.00
Teatr Imka
Mélanie Demers (Kanada) "Les Angles Morts"
Czas trwania: 35 min

30 września, godz. 14.00
przestrzeń miasta
Deepblue, Heine R?sdal Avdal & Yukiko Shinozaki (Belgia - Flandria) "Field Works - Hotel" - po raz pierwszy w Polsce
Czas trwania: 20 min

30 września, godz. 19.00
Teatr Imka
Cie Figure Project (Francja) "Loredreamsong" - koprodukcja C/U
Czas trwania: 60 min

1 października, godz. 14.00
przestrzeń miasta
Bill Shannon (USA) "Street performance"

1 października, godz. 14.00
przestrzeń miasta
Deepblue, Heine R?sdal Avdal & Yukiko Shinozaki (Belgia - Flandria) "Field Works - Hotel" - po raz pierwszy w Polsce
Czas trwania: 20 min

1 października, godz. 19.00
Centralny Basen Artystyczny
Paulina Święcańska (Polska) "Surogaci" - prapremiera, koprodukcja C/U
Czas trwania: 40 min

1 października, godz. 20.00
Nowy Wspaniały Świat
Nicole Seiler (Szwajcaria) "Living-room Dancers" - polska premiera, koprodukcja C/U
Czas trwania: 180 min

2 października, godz. 14.00
przestrzeń miasta
Deepblue, Heine R?sdal Avdal & Yukiko Shinozaki (Belgia - Flandria) "Field Works - Hotel" - po raz pierwszy w Polsce
Czas trwania: 20 min

2 października, godz. 20.00
Teatr Imka
Bill Shannon (USA) "Spatial Theory"
Czas trwania: 70 min

2 października, godz. 20.00
Nowy Wspaniały Świat
Nicole Seiler (Szwajcaria) "Living-room Dancers" - polska premiera, koprodukcja C/U
Czas trwania: 180 min

 
Copyright Š 2018 Open Source Matters. Wszelkie prawa zastrzeşone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.