Haracz Anna


Anna Haracz - biografia artystyczna
- Haracz Anna


Anna Haracz - tancerz, choreograf, instruktor jogi. Współzałożycielka i kierownik artystyczny Teatru Tańca i Muzyki Kino Variatino, założonego w 1998 roku. Absolwentka Państwowego Studium Animatorów Kultury i Bibliotekarzy we Wrocławiu (specjalizacja: taniec) oraz rocznego studium pantomimy prowadzonego przez Marka Oleksego. Realizuje autorskie choreografie, zajmuje się także jog±.

Brała m.in. udział w projekcie społecznym Risy Jaroslow organizowanym i prezentowanym na Międzynarodowej Konferencji Tańca Współczesnego i Sztuki Tanecznej w Bytomiu oraz warsztatach dla młodych choreografów zorganizowanych przez Polli Talu Art Center w Estonii. Uczestniczyła w Academy of Dance w Odessie, Movements on the EGDE 2002 w Bukareszcie, Międzynarodowym Festiwalu Nowego Tańca ?Konfrontance? w Pradze (Thomas Hauert - Bruksela) oraz w spektaklu w reżyserii Leszka Bzdyla ?120/80? i projekcie ?ODYS-SEAS? w ramach festiwalu ?SEAS? (edycja polska).


Anna Haracz jest pedagogiem tańca współczesnego oraz hatha-jogi wg metody Iyengara. Jest nauczycielem dzieci i młodzieży na różnych stopniach zaawansowania i autork± realizowanego od lat programu terapii poprzez improwizację taneczn± (sesje odbywały sie m.in. podczas Dance Exploisions, konferencji "Terapia i twórczo¶ć" oraz "¦wiat mało znany").

[ten artykuł będzie aktualizowany]

 


Copyright © 2018 Open Source Matters. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.