Strona główna Festiwal Ciało/Umysł
Sasha Waltz
Sasha Waltz & Guests "Körper", fot. Jarosław Cieślikowski. Spektakl pokazywany był na Ciało/Umysł 2005


Warszawa -

9. Międzynarodowy Festiwal Tańca Współczesnego Ciało/Umysł 2010 - program: 

 

23 września, godz. 19.00
Teatr Imka - Scena Kameralna
otwarcie festiwalu
Daniel Linehan (USA) - "Not About Everything" 
Czas trwania: 35 min

23 września, godz. 19.00
Teatr Imka
Superamas (Austria, Francja) - "BIG 3rd episode (happy/end)" - premiera polska
Czas trwania: 60 min

24 września, godz. 19.00
Teatr Imka
Superamas (Austria, Francja) - "BIG 3rd episode (happy/end)" - premiera polska
Czas trwania: 60 min

24 września, godz. 20.00
Teatr Imka - Scena Kameralna
Michael Schumacher (Holandia), Renata Piotrowska (Polska) "Just Say It" - prapremiera
Czas trwania: 60 min

25 września, godz. 19.00
Teatr Imka - Scena Kameralna
Doris Stelzer (Austria) "Gender Jungle - Wo/Man" - po raz pierwszy w Polsce
Czas trwania: 50 min

25 września, godz. 20.00
Teatr Imka
Kakuya Ohashi & Dancers, Kentaro!! (Japonia) "Tokyo Story" i "Even If The Sounds Stop, See You Someday" - prapremiera
Czas trwania: 80 min

26 września, godz. 18.00
Teatr Imka - Scena Kameralna
Olivier Dubois (Francja) "Pour tout l'or du monde" - po raz pierwszy w Polsce
Czas trwania: 30 min

26 września, godz. 19.00
Teatr Imka - Scena Kameralna
Alessandro Sciarroni (Włochy) "Your Girl" - po raz pierwszy w Polsce
Czas trwania: 35 min

27 września, godz. 19.00
Teatr Imka
Kakuya Ohashi & Dancers, Kentaro!! (Japonia) "Tokyo Story" i "Even If The Sounds Stop, See You Someday" - prapremiera
Czas trwania: 80 min

28 września, godz. 20.00
Teatr Polski
Compagnie Marie Chouinard (Kanada) "24 Preludia Chopinowskie" i "Święto wiosny" - po raz pierwszy w Polsce
Czas trwania: 80 min

29 września, godz. 14.00
przestrzeń miasta
Deepblue, Heine R?sdal Avdal & Yukiko Shinozaki (Belgia - Flandria) "Field Works - Hotel" - po raz pierwszy w Polsce
Czas trwania: 20 min

29 września, godz. 18.00
Teatr Imka - Scena Kameralna
Tomasz Bazan (Polska) "Indukcje" - prapremiera
Czas trwania: 50 min

29 września, godz. 19.00
Teatr Imka - Scena Kameralna
Tomasz Bazan (Polska) "Indukcje" - prapremiera
Czas trwania: 50 min

29 września, godz. 20.00
Teatr Imka
Mélanie Demers (Kanada) "Les Angles Morts"
Czas trwania: 35 min

30 września, godz. 14.00
przestrzeń miasta
Deepblue, Heine R?sdal Avdal & Yukiko Shinozaki (Belgia - Flandria) "Field Works - Hotel" - po raz pierwszy w Polsce
Czas trwania: 20 min

30 września, godz. 19.00
Teatr Imka
Cie Figure Project (Francja) "Loredreamsong" - koprodukcja C/U
Czas trwania: 60 min

1 października, godz. 14.00
przestrzeń miasta
Bill Shannon (USA) "Street performance"

1 października, godz. 14.00
przestrzeń miasta
Deepblue, Heine R?sdal Avdal & Yukiko Shinozaki (Belgia - Flandria) "Field Works - Hotel" - po raz pierwszy w Polsce
Czas trwania: 20 min

1 października, godz. 19.00
Centralny Basen Artystyczny
Paulina Święcańska (Polska) "Surogaci" - prapremiera, koprodukcja C/U
Czas trwania: 40 min

1 października, godz. 20.00
Nowy Wspaniały Świat
Nicole Seiler (Szwajcaria) "Living-room Dancers" - polska premiera, koprodukcja C/U
Czas trwania: 180 min

2 października, godz. 14.00
przestrzeń miasta
Deepblue, Heine R?sdal Avdal & Yukiko Shinozaki (Belgia - Flandria) "Field Works - Hotel" - po raz pierwszy w Polsce
Czas trwania: 20 min

2 października, godz. 20.00
Teatr Imka
Bill Shannon (USA) "Spatial Theory"
Czas trwania: 70 min

2 października, godz. 20.00
Nowy Wspaniały Świat
Nicole Seiler (Szwajcaria) "Living-room Dancers" - polska premiera, koprodukcja C/U
Czas trwania: 180 min

 
Warszawa -

Program:

22 września 2009, godz. 20.00
Centralny Basen Artystyczny, Scena Teatralna, ul. Konopnickiej 6
Edyta Kozak (Polska) ?Dancing For You Longer Than One Minute? (2009)

23 września 2009, godz. 19.00
Teatr Wielki - Opera Narodowa, Sala Moniuszki, pl. Teatralny 1
Akram Khan Company & Narodowy Balet Chiński (Wielka Brytania) "bahok" (2008)

24 września 2009, godz. 20.00
Centralny Basen Artystyczny, Scena Teatralna, ul. Konopnickiej 6 
Oona Project / Marisa Godoy (Szwajcaria) "please" (2009)

25 września 2009, godz. 20.00
Centralny Basen Artystyczny, Scena Teatralna, ul. Konopnickiej 6
Keren Levi & Ugo Dehaes (Holandia) "Couple-like" (2006)

25 września 2009, godz. 20.45
Centralny Basen Artystyczny, Scena Studio, ul. Konopnickiej 6
Club Fisk (Dania) "Forestillinger" (2007)

25 września 2009, godz. 21.30
Centralny Basen Artystyczny, Scena Teatralna, ul. Konopnickiej 6 
Muhanad Rasheed & Iraqis Bodies (Irak / Holandia) "Crying of my Mother" (2007)

26 września 2009, godz. 19.00
Centralny Basen Artystyczny, Scena Studio, ul. Konopnickiej 6 
Busy Rocks (Austria / Brazylia / Belgia) "Throwing Rocks" (2008)

26 września 2009, godz. 20.00
Centralny Basen Artystyczny, Scena Basen, ul. Konopnickiej 6
Grupa Artystyczna Koncentrat (Polska) "Kra" (2009) - premiera

27 września 2009, godz. 20.00
Centralny Basen Artystyczny, Scena Teatralna, ul. Konopnickiej 6
Bretoncaffe & Wytwórnia Teatr (Polska) "Dion.is.us" - premiera

28 września 2009, godz. 19.30
Teatr Studio, PKiN, pl. Defilad 1
Steven Cohen (RPA) 3 x solo:
"Dancing inside out" (2004)
"Maid in South Africa" (2005) 
"Chandelier" (2002)

29 września 2009, godz. 20.00
Centralny Basen Artystyczny, Scena Teatralna, ul. Konopnickiej 6
Cie 7273  (Szwajcaria / Francja) ?ROMANCE-S? (2009)

30 września 2009, godz.19.30
Teatr Studio, PKiN, pl. Defilad 1
Cie Alias (Szwajcaria) ?O avesso do avesso? (2009)

1 października 2009, godz. 20.00
Centralny Basen Artystyczny, Scena Teatralna, ul. Konopnickiej 6
Marysia Stokłosa (Polska) "Prawa półkula" (2009) - premiera

2 i 3 października 2009, godz. 19.15
Teatr Wielki - Opera Narodowa, Sala Młynarskiego, pl. Teatralny 1 
Cie Linga (Szwajcaria) ?Speed (59 minutes precisely)" (2008)

3 października 2009, godz. 21.00
Centralny Basen Artystyczny, Scena Basen, ul. Konopnickiej 6
Robyn Orlin (RPA) ?Although I live inside... my hair will always reach towards the sun..." (2004)

 
Warszawa -

7. Międzynarodowy Festiwal Tańca Współczesnego Ciało/Umysł 2008 - program

 
6-7 czerwca, godz. 20.00
dawna wytwórnia wódek "Koneser", Warszawa
Constanza Macras /Dorky Park/ (Niemcy)
"Big in Bombay"
czas trwania: 150 min z jedną przerwą

8 czerwca, godz. 19.00
dawna wytwórnia wódek "Koneser", Warszawa
Pichet Klunchun (Tajlandia)
"I am a Demon"
czas trwania: 60 min

9-10 czerwca, godz. 19.00
dawna wytwórnia wódek "Koneser", Warszawa
Dick Wong (Hong-Kong) + gościnnie Rafał Dziemidok i Marysia Stokłosa
"B.O.B.* The Final  Cut"
czas trwania: 45 min

11 czerwca, godz. 19.00   PREMIERA
dawna wytwórnia wódek "Koneser", Warszawa
Helena Gołąb / Johannes M. Lerpeiss (Polska/Hiszpania)
"Solo meets rajtuzy"
czas trwania: około 100 min

12 czerwca, godz. 19.00
dawna wytwórnia wódek "Koneser", Warszawa
Magdalena Chowaniec (Polska/Austria)
"Hold Your Horses"
czas trwania: 30 min
+
oona Project/Marisa Godoy (Szwajcaria)
"Radical_connector"
czas trwania: 35 min

13 czerwca, godz. 19.00
dawna wytwórnia wódek "Koneser", Warszawa
Teatr Bretoncaffe (Polska)
"Manifest jaszczurki"
czas trwania : 60 min
+
Magdalena Reiter (Polska/Słowenia)
"Forma Interrogativa"
czas trwania: 35 min

14 czerwca, godz. 19.00
dawna wytwórnia wódek "Koneser", Warszawa
Les SlovaKs Dance Collective (Belgia)
"Opening Night"
czas trwania: 60 min

13-14 czerwca, godz. 21.00
15 czerwca, godz. 19.00
dawna wytwórnia wódek "Koneser", Warszawa
Velma (Szwajcaria) + gościnnie grupa 30 warszawskich performerów / statystów
"Velma Superstar"
czas trwania: 60 min

 

 
Warszawa -


6. Międzynarodowy Festiwal Tańca Współczesnego ciało_umysł 2005 - program

4 czerwca 2005 r., godz. 19.00
Teatr Wielki - Opera Narodowa
Sasha Waltz & Guests (Berlin)
"Körper" ("Ciała")
polska premiera - inauguracja festiwalu
czas: 90 min

5 czerwca 2005 r., godz. 20.00
Teatr Narodowy, scena Bogusławskiego
Gilles Jobin (Lozanna+Genewa)
"Steak House"
czas: 75 min

5-6 czerwca 2005 r., godz. 19.00
Galeria Raster, ul. Hoża 42/8
Two Fish (Berlin)
"Christiane Müller zieht um" ("Christiane Müller przeprowadza się")
czas: 80 min

6 czerwca 2005 r., godz. 19.00
Teatr Narodowy, scena Studio
Compagnie 7273 (Genewa-Gaillard)
"La vision du lapin" ("Jak widzi to królik")
czas: 75 min

8 czerwca 2005 r., godz. 19.00
Teatr Narodowy, scena Studio
Boyzie Cekwana (RPA)
- The Floating Outfit Project
"Cut!!" ("Cięcie!!")
czas: 60 min

9 czerwca 2005 r., godz. 19.00
Teatr Narodowy, scena Studio
Bzdyl/Dziemidok/Dziemaszkiewicz (Warszawa, Gdańsk)
- 3 x męskie solo
czas: 3 x 30 min

Leszek Bzdyl
"Bonsai"

Rafał Dziemidok
"Brudny Róż"
pokaz przedpremierowy

Krzysztof "Leon" Dziemaszkiewicz
"Królestwo Szambali"
premiera

10 czerwca 2005 r., godz. 21.00
Le Madame
Good Girl Killer (Gdańsk)
"Good Girl Killer"
czas: 55 min

10 czerwca 2005 r., godz. 19.00
Teatr Narodowy, scena Studio
(wersja francuska z tłumaczeniem na polski)

oraz

11 czerwca 2005, godz. 20.00
Jezioro Łabędzie, ul. Moliera 4/6
(wersja angielska)

Jerome Bel (Francja)
"Shirtology"
czas: 90 min

 
Więcej artykułów…
«PoczątekPoprzednia123NastępnaOstatnie»

Strona 2 z 3
Copyright Š 2018 Open Source Matters. Wszelkie prawa zastrzeşone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.