Strona główna Festiwal Ciało/Umysł
Sasha Waltz
Sasha Waltz & Guests "Körper", fot. Jarosław Cieślikowski. Spektakl pokazywany był na Ciało/Umysł 2005


Warszawa -

5. Międzynarodowy Festiwal Tańca Współczesnego ciało_umysł 2003 - program


Prezentacje:


25 czerwca 2003 r., godz. 19.00
Centrum Sztuki Współczesnej, Al. Ujazdowskie 6, Warszawa
Zoo/Thomas Hauert "Verosimile"

26 czerwca 2003 r., godz. 19.00
Centrum Sztuki Współczesnej, Al. Ujazdowskie 6, Warszawa
Zoo/Thomas Hauert "Verosimile"

26 czerwca 2003 r., godz. 20.00 
Teatr Wielki - Opera Narodowa, Mała Scena, pl. Teatralny 1, Warszawa
Gilles Jobin "Wstęga Möbiusa"

27 czerwca 2003 r., godz. 19.00
Teatr Mały, Pasaż Wiecha, Warszawa
Maria Clara Villa Lobos "XL"

27 czerwca 2003 r., godz. 20.00
Teatr Wielki - Opera Narodowa, Mała Scena, pl. Teatralny 1, Warszawa
Gilles Jobin "Wstęga Möbiusa"

28 czerwca 2003 r., godz. 20.00
Teatr Mały, Pasaż Wiecha, Warszawa
Maria Clara Villa Lobos "XL"

29 czerwca 2003 r., godz. 20.00
Centrum Sztuki Współczesnej, Al. Ujazdowskie 6, Warszawa
Compagnie Skalen "Hałas"

30 czerwca 2003 r., godz. 20.00
Centrum Sztuki Współczesnej, Al. Ujazdowskie 6, Warszawa
Compagnie Skalen "Hałas"  

2 lipca 2003 r., godz. 20.00
Centrum Sztuki Współczesnej, Al. Ujazdowskie 6, Warszawa
Kristyna Lhotakova & Ladislav Soukup "Pytanie na przyszły rok"

3 lipca 2003 r., godz. 20.00
Centrum Sztuki Współczesnej, Al. Ujazdowskie 6, Warszawa
Kristyna Lhotakova & Ladislav Soukup "Pytanie na przyszły rok"

Projekt: taniec.pl

5 czerwca 2003 r., godz. 19.30
Teatr Mały, Pasaż Wiecha, Warszawa
Lubelski Teatr Tańca "Akrobaci" (premiera warszawska)

5 czerwca 2003 r., godz. 20.00
Centrum Sztuki Współczesnej, Al. Ujazdowskie 6, Warszawa
Rafał Dziemidok / Mirosław Zbrojewicz "Strzałka czasu" (premiera)
Katarzyna Chmielewska "Fragment" (premiera warszawska)

6 czerwca 2003 r., godz. 18.00
Centrum Sztuki Współczesnej, Al. Ujazdowskie 6, Warszawa
Marysia Stokłosa "Burdąg" - prezentacja wideo
Ilona Trybuła "Lśnienie"
Made Inc. "Plik 01"

6 czerwca 2003 r., godz. 19.30
Teatr Mały, Pasaż Wiecha, Warszawa
Teatr Bretoncaffe "SNIC" cz. I (pokaz przedpremierowy)
Magdalena Reiter "Uwaga"

6 czerwca 2003 r., godz. 21.00
Stara Prochownia, ul. Boleść 2, Warszawa
Sebastian Maliszewski "Instinct" - prezentacja wideo
Anna Haracz "More than you expect" (premiera polska)
Helena Gołąb / Matija Ferlin "Radio East" (premiera polska)

7 czerwca 2003 r., godz. 18.00
Centrum Sztuki Współczesnej, Al. Ujazdowskie 6, Warszawa
PTT Atelier / Iwona Pasińska "Gra I. czas" (premiera warszawska)
PTT Atelier / Anna Kołek "Sei" 

7 czerwca 2003 r., godz. 19.30
Teatr Mały, Pasaż Wiecha, Warszawa
Teatr Otwartej Kreacji "Takie proste" (premiera warszawska)
Teatr Otwartej Kreacji "Sporadict"

7 czerwca 2003 r., godz. 21.00
Stara Prochownia, ul. Boleść 2, Warszawa
Dada von Bzdülöw "Magnolia" (premiera warszawska)


Warsztaty:

6-8 czerwca 2003 r., godz. 10.00 - 13.00, Warszawa
Johannes Randolf (Austria)
Helena Gołąb (Polska)

23-27 czerwca 2003 r., Warszawa
Thomas Hauert - Kompozycja i improwizacja w ruchu (Composing with improvised movement)


Imprezy towarzyszące:

8 czerwca 2003 r., godz. 13.00 - 16.00, Warszawa
Przesłuchania do Instytutu Tańca w Linz oraz do zespołu x.IDA w Linz

czerwiec 2003 r., Warszawa
Kino Tańca - prezentacje filmów wideo


***

organizator:
Stowarzyszenie Tancerzy Niezależnych

współorganizatorzy:
Teatr Wielki - Opera Narodowa
Teatr Mały
Centrum Sztuki Współczesnej - Zamek Ujazdowski
Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki
Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej
wolna strefa
 

 
Warszawa -


digitalizacja danych: wolna strefa (2010)

4. Międzynarodowy Festiwal Tańca Współczesnego ciało_umysł 2001 - program
26 czerwca - 7 lipca 2001 r., Warszawa


Prezentacje:

29 czerwca 2001 r., godz. 21.00
Laboratorium, Centrum Sztuki Współczesnej, Al. Ujazdowskie 6, Warszawa
Katarzyna Kozyra "Lekcja tańca"

30 czerwca 2001 r., godz. 19.00
Teatr Mały, Pasaż Wiecha, Warszawa
Willi Dorner "mazy"

1 lipca 2001 r., godz. 18.00
Teatr Mały, Pasaż Wiecha, Warszawa
Willi Dorner "mazy"

1 lipca 2001 r., godz. 20.00
Teatr Nowy, ul. Puławska 37/39, Warszawa
Kubilai Khan Investigations "S.O.Y"

2 lipca 2001 r., godz. 19.00
Teatr Mały, Pasaż Wiecha, Warszawa
2 x duet + solo
Teatr Gestu i Ruchu "Śmierć Ofelii",
Rafał Dziemidok "Sny o wełnianej rzece",
Magdalena Reiter, Katarzyna Chmielewska "Wszystkie apropos"

2 lipca 2001 r., godz. 21
Laboratorium, Centrum Sztuki Współczesnej, Al. Ujazdowskie 6, Warszawa
Xavier Le Roy "Self unfinished"

3 lipca 2001 r., godz. 20.00
Teatr Nowy, ul. Puławska 37/39, Warszawa
Holy Body Tattoo "Our brief eternity"

4 lipca 2001 r., godz. 19.00
Teatr Mały, Pasaż Wiecha, Warszawa
ciało_umysł_premiery
Dada von Bzdülöw "Dialogus in conventione"
Theatregroup Trava "No time for Wasa"

4 lipca 2001 r., godz. 21.00
Laboratorium, Centrum Sztuki Współczesnej, Al. Ujazdowskie 6, Warszawa
21.00 - Thomas Lehmen "Mono subjects"

5 lipca 2001 r., godz. 19.00
Teatr Mały, Pasaż Wiecha, Warszawa
ciało_umysł_polska
Dada von Bzdülöw "Dialogus in conventione"
Dada von Bzdülöw "Uff...!"

6 lipca 2001 r., godz. 19.00
Laboratorium, Centrum Sztuki Współczesnej, Al. Ujazdowskie 6, Warszawa
Leni Basso "Finks"
Study of Live Works BANETO "A time-knit sweater"

7 lipca 2001 r., godz. 18.00
Laboratorium, Centrum Sztuki Współczesnej, Al. Ujazdowskie 6, Warszawa
generation(s) 2001 - pokaz pracy
Mihail Mihalcea "You come to see the show and you'll get an extra burger"

7 lipca 2001 r., godz. 20.00
Stara Prochownia, ul. Boleść 2, Warszawa
Jerôme Bel "Jerôme Bel"


Projekty edukacyjne

26 czerwca - 7 lipca 2001 r., godz. 10.00 - 14.00
Sala edukacyjna, Centrum Sztuki Współczesnej, Al. Ujazdowskie 6, Warszawa
Frank Michelletti: projekt kreacji

29 czerwca 2001 r. godz. 18
Sala edukacyjna, Centrum Sztuki Współczesnej, Al. Ujazdowskie 6, Warszawa
Frank Michelletti: bal talentów (dorośli)

30 czerwca 2001 r.
Sala edukacyjna, Centrum Sztuki Współczesnej, Al. Ujazdowskie 6, Warszawa
godz. 15 - Frank Michelletti: bal talentów (dzieci)
godz. 17 - Frank Michelletti: bal talentów (dorośli)

1 lipca 2001 r.
Sala edukacyjna, Centrum Sztuki Współczesnej, Al. Ujazdowskie 6, Warszawa
godz. 15 - Frank Michelletti: bal talentów (dzieci)


Warsztaty:

2 lipca 2001 r.
L.O. im. Stefana Batorego, ul. Myśliwiecka 6, Warszawa
godz. 08.30 - 10.00 - Marek Baliński (Polska) - tai chi
godz. 10.15 - 13.00 - Thomas Lehmen (Niemcy) - autoprezentacja, Akiko Kitamura (Japonia) - forma_treść
godz. 14.00 - 15.30 - Georges Louis (Brazylia) - capoeira

3 lipca 2001 r.
L.O. im. Stefana Batorego, ul. Myśliwiecka 6, Warszawa
godz. 08.30 - 10.00 - Marek Baliński (Polska) - tai chi
godz. 10.15 - 13.00 - Thomas Lehmen (Niemcy) - autoprezentacja, Akiko Kitamura (Japonia) - forma_treść
godz. 14.00 - 15.30 - Georges Louis (Brazylia) - capoeira

4 lipca 2001 r.
L.O. im. Stefana Batorego, ul. Myśliwiecka 6, Warszawa
godz. 08.30 - 10.00 - Marek Baliński (Polska) - tai chi
godz. 10.15 - 13.00 - Thomas Lehmen (Niemcy) - autoprezentacja, Akiko Kitamura (Japonia) - forma_treść
godz. 14.00 - 15.30 - Georges Louis (Brazylia) - capoeira

5 lipca 2001 r.
L.O. im. Stefana Batorego, ul. Myśliwiecka 6, Warszawa
godz. 08.30 - 10.00 - Marek Baliński (Polska) - tai chi
godz. 10.15 - 13.00 - Mihail Mihalcea (Rumunia) - dynamika ruchu w przestrzeni, Leszek Bzdyl (Polska) - improvisation - open air
godz. 14.00 - 15.30 - Georges Louis (Brazylia) - capoeira

6 lipca 2001 r.
L.O. im. Stefana Batorego, ul. Myśliwiecka 6, Warszawa
godz. 08.30 - 10.00 - Marek Baliński (Polska) - tai chi
godz. 10.15 - 13.00 - Mihail Mihalcea (Rumunia) - dynamika ruchu w przestrzeni, Leszek Bzdyl (Polska) - improvisation - open air
godz. 14.00 - 15.30 - Georges Louis (Brazylia) - capoeira

7 lipca 2001 r.
L.O. im. Stefana Batorego, ul. Myśliwiecka 6, Warszawa
godz. 08.30 - 10.00 - Marek Baliński (Polska) - tai chi
godz. 10.15 - 13.00 - Mihail Mihalcea (Rumunia) - dynamika ruchu w przestrzeni, Leszek Bzdyl (Polska) - improvisation - open air
godz. 14.00 - 15.30 - Georges Louis (Brazylia) - capoeira

digitalizacja danych: wolna strefa (2010)

 
«PoczątekPoprzednia123NastępnaOstatnie»

Strona 3 z 3
Copyright Š 2018 Open Source Matters. Wszelkie prawa zastrzeşone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.