Strona główna Festiwal Zawirowania
Festiwal Zawirowania
Festiwal Zawirowania - brak informacji o zdjęciu


06. Zawirowania 2010
Warszawa -

6. Festiwal Teatrów Tańca Zawirowania 2010 - program

20 czerwca 2010 r., godz. 21.00 
Centralny Basen Artystyczny, ul. Konopnickiej 6, Warszawa
elledanse (Słowacja) "Jabłko"

21 czerwca 2010 r. , godz. 18.00
Stara Prochoffnia, ul. Boleść 2, Warszawa
Tom Dale Company (Wielka Brytania) "Roam"

21 czerwca 2010 r., godz. 20.00
Teatr Wielki - Opera Narodowa, Sala kameralna, pl. Teatralny 1, Warszawa
Yossi Berg i Oded Graf (Izrael) "4 Men, Alice, Bach and the Deer"

22 czerwca 2010 r., godz. 18.00
Stara Prochoffnia, ul. Boleść 2, Warszawa
Studio Tańca (Słowacja) "Posed"

22 czerwca 2010 r., godz. 20.00
Centralny Basen Artystyczny, ul. Konopnickiej 6, Warszawa
Ioana Mona Popovici (Rumunia/ Czechy) "The Amnesic Days of the Polar Nights"

23 czerwca 2010 r., godz. 18.00
Centralny Basen Artystyczny, ul. Konopnickiej 6, Warszawa
Aura (Litwa) "Aseptic Zone or Lithuanian Songs"

23 czerwca 2010 r., godz. 20.00
Collegium Nobilium, ul. Miodowa, Warszawa
LeeSaar The Company (USA) "Prima"

24 czerwca 2010 r., godz. 18.00
Centralny Basen Artystyczny, ul. Konopnickiej 6, Warszawa
Fine 5 (Estonia)"Phases"

24 czerwca 2010 r., godz. 20.00
Stara Prochoffnia, ul. Boleść 2, Warszawa
Teatr Tańca Zawirowania (Polska) "Innocent when you dream"

25 czerwca 2010 r., godz. 18.00
Centralny Basen Artystyczny, ul. Konopnickiej 6, Warszawa
Larumbe Danza (Hiszpania) "Más o menos un día"

25 czerwca 2010 r., godz. 20.00
Stara Prochoffnia, ul. Boleść 2, Warszawa
Machol Shalem Dance House (Izrael) "Placebo"

26 czerwca 2010 r., godz. 16.00
Stara Prochoffnia, ul. Boleść 2, Warszawa
Tchekpo Dan Agbetou (Niemcy) "L?envol du vent II"

26 czerwca 2010 r., godz. 17.30
Centralny Basen Artystyczny, ul. Konopnickiej 6, Warszawa
Giulia Mureddu (Holandia) "Mighty MatPogo"

26 czerwca 2010 r., godz. 19.15
Stara Prochoffnia, ul. Boleść 2, Warszawa
Teatr Tańca Zawirowania (Polska) "Fuera de Campo"

26 czerwca 2010 r., godz. 21.00
Kawiarnia Naparstek, Centralny Basen Artystyczny, ul. Konopnickiej 6, Warszawa
SIN (Węgry) "Dance in Cafe"

 
05. Zawirowania 2009
Warszawa -

Program:

 

21 czerwca 2009, godz. 15.00

plener, Rynek Starego Miasta

"Dotknij tańca" Studio Tańca (Słowacja)

 

21 czerwca 2009, godz. 18.00

Stara Prochoffnia (ul. Boleść 2)

"My body is a mobile phone" Monkey Production (Rosja)

 

21 czerwca 2009, godz. 20.30

Stara Prochoffnia (ul. Boleść 2)

"Undressed" Daniel Abreu (Hiszpania)

 

22 czerwca 2009, godz. 18.00

Stara Prochoffnia (ul. Boleść 2)

"Love me" Nanohach (Czechy)

 

22 czerwca 2009, godz. 20.00

Centralny Basen Artystyczny (ul. Konopnickiej 6)

"Post-Martha" Niv Shenfeld & Oren Laor (Izrael)

"Covariance" Niv Shenfeld & Oren Laor (Izrael)

 

23 czerwca 2009, godz. 18.00

Stara Prochoffnia (ul. Boleść 2)

"Ball" Nele Suisalu & Florent Hamon (Estonia/Francja)

 

23 czerwca 2009, godz. 20.00

Centralny Basen Artystyczny (ul. Konopnickiej 6)

"BeBop" Studio Tańca (Słowacja)

 

24 czerwca 2009, godz. 18.00

Stara Prochoffnia (ul. Boleść 2)

"Trzy siostry - wyobrażenie" Polski Teatr Tańca (Polska)

 

24 czerwca 2009, godz. 19.30

Centralny Basen Artystyczny (ul. Konopnickiej 6)

"Negro" Daniel Abreu (Hiszpania)

 

24 czerwca 2009, godz. 21.15

Centralny Basen Artystyczny (ul. Konopnickiej 6)

"Piotr and the Stars of TUT" Deja donne (Włochy)

 

25 czerwca 2009, godz. 18.00

Stara Prochoffnia (ul. Boleść 2)

"Fellow People" Arianna Marcoulides & Katja Mustonen (Cypr)

 

25 czerwca 2009, godz.19.30

Centralny Basen Artystyczny (ul. Konopnickiej 6)

"Kosmos" Lubelski Teatr Tańca (Polska)

 

25 czerwca 2009, godz. 21.00

Stara Prochoffnia (ul. Boleść 2)

"Chopin ambiente" Teatr Tańca Zawirowania (Polska)

 

26 czerwca 2009, godz. 18.00

kawiarnia Naparstek, Centralny Basen Artstyczny (ul. Konopnickiej 6)

"Cafe de la dance" SIN (Węgry)

"Une Femme" SIN (Węgry)

 

26 czerwca 2009, godz. 20.00

Collegium Nobilium

"White noise" Vertigo Dance Company (Izrael)

 

27 czerwca 2009, godz. 18.00

Stara Prochoffnia (ul. Boleść 2)

"Just po prostu" Wojciech Mochniej z W&M Physical Theatre (Kanada/Polska)

 

27 czerwca 2009, godz. 20.00

Collegium Nobilium

"Unknown Land" Liss Fain Dance (USA)

"Resolved" Liss Fain Dance (USA)

"Out of the Silence" Liss Fain Dance (USA)

 

28 czerwca 2009, godz. 16.00

Arkady Zamku Królewskiego

"Chopin w plenerze" Teatr Tańca Zawirowania i przyjaciele (Polska)

fragmenty prac poszczególnych twórców m.in. Georga Blaschke, Szymona Osińskiego, Wojciecha Mochnieja, Ramony Nagabczyńskiej czy Elwiry Piorun

 

 
04. Zawirowania 2008
Warszawa -

Program:

 

19 czerwca 2008, godz. 19.30

Collegium Nobilium

Madryt tańczy w Warszawie:

"Onions" Losdedae (Madryt, Hiszpania)

 

20 czerwca 2008, godz. 19.30

Collegium Nobilium

Madryt tańczy w Warszawie:

"BŁĘKIT albo rytm życia" Larumbe Danza (Coslada, Hiszpania)

 

21 czerwca 2008, godz. 19.30

Collegium Nobilium

Madryt tańczy w Warszawie:

"Spojrzenie ryby" Daniel Abreu (Madryt, Hiszpania)

 

22 czerwca 2008, godz. 12.00

plener, Rynek Starego Miasta

projekt "Zawirowania w mieście" Teatr Tańca Zawirowania (Polska)

 

22 czerwca 2008, godz. 19.30

Stara Prochoffnia (ul. Boleść 2)

Madryt tańczy w Warszawie:

"Śmierć jest nagrodą" Provisional Danza (Madryt, Hiszpania)

 

23 czerwca 2008, godz. 19.30

Stara Prochoffnia (ul. Boleść 2)

"Czy można?" Compagnie Trajectoire (Francja)

 

24 czerwca 2008, godz. 19.30

Stara Prochoffnia (ul. Boleść 2)

"Biblioteka Brankovicia" SIN (Węgry)

 

26 czerwca 2008, godz. 19.00

Stara Prochoffnia (ul. Boleść 2) i okolica

"Dzień świętej Barbary" Compagnia Denoma - Romina De Novellis (Włochy)

 

26 czerwca 2008, godz. 19.30

Stara Prochoffnia (ul. Boleść 2)

"Nic tylko błękit" Teatr Tańca Zawirowania (Polska)

 

27 czerwca 2008, godz. 18.00

Okęcka Sala Widowiskowa (ul. 1 Sierpnia 36a)

"Chopin ambiente" Larumbe Danza i Teatr Tańca Zawirowania

 

27 czerwca 2008, godz. 19.30

Stara Prochoffnia (ul. Boleść 2)

"Radiodance" Iguan Dance (Rosja)

 


28 czerwca 2008, godz. 17.30

Okęcka Sala Widowiskowa (ul. 1 Sierpnia 36a)

"Bliscy oddaleni" Studio Tańca (Słowacja)

 

28 czerwca 2008, godz. 20.00

Stara Prochoffnia (ul. Boleść 2)

"Holdin' fast" DOT 504 (Czechy)

 

29 czerwca 2008, godz. 19.30

Collegium Nobilium

"cactus bar" Stephanie Thiersch/Mouvoir (Niemcy)

 

 
03. Zawirowania 2007
Warszawa -

Program:


24 czerwca 2007, godz. 12.00
plener, Stare Miasto
"urbanthropus" DA MOTUS! (Szwajcaria)

 

24 czerwca 2007, godz. 19.15

Stara Prochoffnia (ul. Boleść 2)

"Prophétie" Kielecki Teatr Tańca (Polska)

 

25 czerwca 2007, godz. 18.00

Sala Widowiskowa Domu Kultury Włochy

"Attention" DA MOTUS! (Szwajcaria)

 

25 czerwca 2007, godz. 20.00

Stara Prochoffnia (ul. Boleść 2)

"Beautiful me" Stephanie Thiersch/Mouvoir (Niemcy)

 

26 czerwca 2007, godz. 19.15

Stara Prochoffnia (ul. Boleść 2)

"Eine kleine Bachmusik" SIN (Węgry)

"I of the needle" Attila Gergely z zespołu SIN (Węgry)

"Salida Básica" Barbara Czajkowska (Polska)

 

27 czerwca 2007, godz. 18.00

Sala Widowiskowa Domu Kultury Włochy

"Podarunek od narzeczonej" ("Bride?s present") Ohne Zucker (Rosja)

 

27 czerwca 2007, godz. 20.00

Stara Prochoffnia (ul. Boleść 2)

"DKDA 1 ? Sólo diez a?os, ya!" Larumbe Danza (Hiszpania)

 

28 czerwca 2007, godz. 19.15

Stara Prochoffnia (ul. Boleść 2)

"Po godzinach" Teatr Tańca Zawirowania (Polska)

 

29 czerwca 2007, godz. 19.15

Stara Prochoffnia (ul. Boleść 2)

"Polskie tango dla trojga" Krepsko (Czechy)

"Just Po Prostu" Wojciech Mochniej (Kanada)

 

30 czerwca 2007, godz. 18.00

Sala Widowiskowa Domu Kultury Włochy

"Noc spokoju" Študio Tanca (Słowacja)

 

30 czerwca 2007, godz. 20.00

Stara Prochoffnia (ul. Boleść 2)

"Środek dźwięku" L1 (Węgry)

 

1 lipca 2007, godz. 17.00

Stara Prochoffnia (ul. Boleść 2)

"Tragedia-Medea" Atelier Polskiego Teatru Tańca (Polska)

 

1 lipca 2007, godz. 19.00

Sala Widowiskowa Domu Kultury Włochy

pokaz warsztatowy

 
Więcej artykułów…
«PoczątekPoprzednia123NastępnaOstatnie»

Strona 2 z 3
Copyright Š 2018 Open Source Matters. Wszelkie prawa zastrzeşone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.