-


Będą opisywane:
Haiku o ruchu (Manggha)
Otwarta Scena Tańca Współczesnego (SCKM)
Partytura na ciało i ruch (NCK)
Sz(t)ukatorium ? Laboratorium Choreograficzne Krakowskiego Teatru Tańca
Pracownia METAfizyczna w Krakowskim Teatrze Tańca

 
-


Scena Tańca Współczesnego (projekt) - projekt edukacyjno-prezentacyjny Staromiejskiego Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie. W jej ramach odbywają się przedstawienia, spektakle i improwizacje tańca współczesnego, pokazy tańca połączone z prezentacją innych dziedzin sztuki inspirowanych lub związanych z tym rodzajem twórczości.

Więcej…
 
-


Scena of Groteska działająca przy Teatrze Lalki, Maski i Aktora Goteska w Krakowie od kilku lat rozwija się bardzo dynamicznie. Występują na niej artyści kabaretu i estrady. W ramach tego projektu zobaczyć można także projekty taneczne (Scena Tańca of Groteska).


Scena Tańca of Groteska otwiera się na widzów regularnie, w 2010 roku prezentacje teatru tańca odbywały się co miesiąc. Ze sceną stałą współpracę nawiązał Teatr Tańca DF.

 
Projekt PPC
-


Projekt PPC (Pierwsze Próby Choreograficzne) - ma formułę edukacyjną, a realizowany jest pod opieką artystyczną Katarzyny Skawińskiej z Teatru Tańca DF. Projekt PPC pozwala młodym tancerzom na podjęcie pierwszych kroków w dziedzinie choreografii realizowanej na siebie lub innych tancerzy. W jego ramach Teatr Tańca DF oferuje młodym twórcom wsparcie w przygotowaniu spektaklu na wszystkich jego etapach ("od scenariusza do premiery"), z możliwością konsultacji z doświadczonymi artystami.

Więcej…
 


Copyright Š 2018 Open Source Matters. Wszelkie prawa zastrzeşone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.